Kategorie
Bestsellery
O firmie

G-M Sp. z o.o. to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że główni "dowodzący" to bracia, ale również dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów tworzymy z naszymi pracownikami i klientami.

 

Firma powstała 11 marca 1992. Od początku obecności na rynku obszar działalności firmy G-M obejmował sprzedaż i serwis samochodów osobowych.

 

W trakcie kilkunastoletniej obecności na pomorskim rynku firma G-M współpracowała z pięcioma markami motoryzacyjnymi (Rover, Daewoo (FSO), Tata Motors, Mazda i SsangYong).W każdym z przypadków współpraca obejmowała prowadzenie sprzedaży w autoryzowanym punkcie sprzedaży wymienionych marek oraz świadczenie usług serwisowych w autoryzowanym punkcie serwisowym producentów tych samochodów. Dodatkowo firma G-M posiada umowę franczyzową na sprzedaż i serwis produktów oferowanych przez spółkę Arkus&Romet (skutery i motocykle z kolekcji Romet Motors, koreańskie motocykle Hyosung oraz elektryczny samochód Romet 4E).

 

W 2001 roku firma G-M uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000. Dodatkowo, G-M posiada certyfikat „I kategorii firmy branży motoryzacyjnej” wydany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w 2004 r.